"Betsafe/Liepāja" zaudē "Valkai/Valgai" un noslīd uz sesto vietu

Sestdien, 10. martā, zaudējumu svarīgā "OlyBet" Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē cieta "Betsafe"/"Liepāja", kas savā laukumā ar 81:89 (33:26, 20:16, 14:26, 14:21) piekāpās "Valka"/"Valga" basketbolistiem.

Liepājnieku rindās 17 punktus iemeta Roberts Krastiņš, kamēr pa 16 punktiem pievienoja Kārlis Pauls Lasmanis un Mareks Jurevičus. Savukārt viesiem ar 20 punktiem atbildēja Edgars Lasenbergs, bet 18 punkti Kristapam Migliniekam, vēsta LETA.

Šī uzvara "Valka"/"Valga" vienībai ļāvusi pakāpties jau uz piekto vietu LBL kopvērtējumā, kamēr "Betsafe"/"Liepāja" noslīdējusi uz sesto.

Vēl spēles pirmo pusi liepājnieki aizvadīja veiksmīgi, lielajā pārtraukumā dodoties ar 11 punktu pārsvaru (53:42). Lai arī vēl otrā puslaika ievadā "Betsafe"/"Liepāja" atradās dažu punktu vadībā, iniciatīva pamazām pārgāja viesu pusē, kuri noslēdzošās desmit minūtes sagaidīja jau ar viena punkta pārsvaru - 68:67.

Noslēdzošā ceturtdaļa sākās punkts punktā, bet tās vidū "Valka"/"Valga" basketbolisti pāris uzbrukumos nospēlēja veiksmīgāk, kā rezultātā beidzamajās minūtēs liepājnieki reālā cīņā par uzvaru pat neiesaistījās.