"Betsafe/Liepāja" viesos kapitulē Igaunijas komandai

"Betsafe"/"Liepāja" trešdien, 10. janvārī, viesos Baltijas Basketbola līgas spēlē ar rezultātu 52:76 (8:25, 20:14, 18:18, 6:19) kapitulēja citai Igaunijas komandai "Port of Parnu".

Liepājniekiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija pieredzējušais Mareks Jurevičus, kurš tikai dienu pirms šīs spēles tika pieteikts Kurzemes kluba rindās, atgriežoties vienībā, kuru pārstāvēja arī iepriekšējās sezonas beigu daļā, vēsta LETA.

Jurevičus nospēlēja 32 minūtes, taču uzbruka ar zemu precizitāti, jo no spēles trāpīja vien piecus no 16 metieniem.

Vēl viesiem ar 12 punktiem izcēlās Toms Leimanis.

Savukārt "Port of Parnu" rindās Mihels Kirvess guva 20 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas zem groziem.

"Betsafe"/"Liepāja" aizvadīja ļoti sliktu pirmo un pēdējo ceturtdaļu, kurās kopā guva vien 14 punktus, šajā mačā ne reizi neesot vadībā.

Ņemot vērā arī mačus LBL, liepājnieki tagad cietuši četrus zaudējumus pēc kārtas, bet pirms tam viņiem bija četru uzvaru sērija, kuras laikā ar 80:72 tika pieveikti arī Pērnavas basketbolisti. BBL abas vienības spēkojušās sešas reizes, četros mačos uzvarot Latvijas klubam.