"Aizputes" volejbolisti uzvar "RTU" un izlīdzina rezultātu ceturtdaļfināla sērijā

"Aizputes" volejbolisti sestdien, 17. martā, Aizputes novada sporta centrā Latvijas Nacionālās līgas volejbolā pirmās divīzijas ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 3:1 pārspēja "RTU" vienību, izlīdzinot rezultātu ceturtdaļfināla sērijā.

"Aizpute" pirmo setu uzvarēja ar 25:21, bet otrā seta galotnē piekāpās ar 23:25, vēstīts Latvijas Volejbola federācijas mājaslapā.

Trešajā setā aizputnieki bija pārāki ar 25:17, bet ceturtajā setā sīvā cīņā uzvarēja ar 26:24, mačā svinot uzvaru ar 3:1.

Ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts - 1:1. Jau ziņots, ka pirmajā mačā izbraukumā "Aizpute" piekāpās ar 0:3.

Ceturtdaļfināla izšķirošā cīņa notiks svētdien, 18. martā, pulksten 13 Rīgā.