Sākas 25. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls

25. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla atklāšanas koncerts 3. martā koncertzālē “Lielais dzintars” solās būt īpaši krāšņs – kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā tajā piedalīsies 8 spilgti latviešu solisti, tai skaitā Iveta Apkalna, Dita Krenberga un Reinis Zariņš. Programmā arī Artura Maskata 12. Liepājas koncerta pasaules pirmatskaņojums.

11. martā Liepājas Starptautiskajā zvaigžņu festivālā būs svētki džeza cienītājiem, jo uz koncertzāles "Lielais dzintars" Lielās skatuves būs iespēja baudīt itāliešu kolektīva Kekko Fornarelli džeza trio oriģinālprogrammu, informē rīkotāji.

16. martā uz festivāla skatuves kāps Klaipēdas kamerorķestris un baroka vijoles virtuozs, kā arī kontrtenors Dmitrijs Sinkovskis no Krievijas.

24. martā Liepājas Simfoniskais orķestris muzicēs kopā ar trīs starptautiskām mūzikas zvaigznēm – ukraiņu altistu un diriģentu Maksimu Risanovu, krievu vijolnieku Sergeju Dogadinu un lietuviešu čellistu, kā arī diriģentu Dāvidu Geringu.

31. martā festivālu noslēgs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra un krievu pianista Dmitrija Masļejeva koncerts.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide