Liepājas Leļļu teātrī gatavojas pirmizrādei - "Teikai par vilciņu" 2

Liepājas Leļļu teātrī svētdien, 19. martā, notiks pirmizrāde režisores Leldes Kaupužas izrādei "Teika par Vilciņu". Piektdien,17. martā,  notika izrādes ģenerālmēģinājums, kuru vērot bija aicināti bērni.

"Kāpēcīšu" vecums ir ideāli piemērots, lai izmantojot bērna dabisko ziņkārību izstāstītu senu pasaku, kura caur mūsu senču padomiņu dod savas atbildes uz mūžsenajiem jautājumiem - kā viss radies un kāpēc viss ir tieši tā, kā ir? Izrādē darbojas gan dievs, gan velns, gan nekrietnā saimniece un citi zvēri, bet pati galvenā loma ir atvēlēta vilkam. Vilka tēls tautas folklorā ir atšķirīgs. Ja pasakās tas galvenokārt attēlots kā rijīgs un neaptēsts radījums, tad tautas dziesmās vilks tiek dēvēts par vilciņu," skaidro L. Kaupuža.

Lomās iejutušies -  Agnese Kuplēna, Normunds Karpičs, Ingars Gudermanis un Krists Mediņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skatitajs

Labdien Direktore Lelde!!! Bijam vakar apskatit ar berniem izradi jusu jauno,gribetu ieteikt,kad jus esat direktore Lellu teatrim,nevis kaut kadai latvju folkloras kopienai,tapec ari izrades vaig taisit berniem kam ir jabut teatralam,vai nu mainat amatu un ieliekat sava vieta cilveku kas spej kontrolet tos jusu padotos,un Kaupuzes jaunkundzei ieteiktu piestradat pie sava vizuala izskata pirms kapt uz skatuves ka rezisorei

pirms 11 mēnešiem, 2017.03.20 09:56

Karote

PILNĪGI PIEKRĪTU! Izrāde ir atbaidoša.Amatierisma līmenis. Kaut kāds "baskāju saiets".

pirms 11 mēnešiem, 2017.03.22 18:03

Kultūra un izklaide