"Kursas Putnos" būs dziesmu vakars un Alises Jostes koncerts 1

Piektdien, 20.oktobrī, kultūrvietā “Kursas Putni” paredzēts atvērtais dziesmu vakars, kam pulksten 21 sekos dziedātājas Alises Jostes solokoncerts.
 
Vispirms pulksten 18 “Kursas Putnos” notiks sirds dziesmu vakars, kurā var piedalīties ikviens, kas vēlas vienoties kopīgā dziesmā un meditācijā. Dziesmu vakara gaitu un sarunas vadīs Kristaps Ditke, informē kultūrvietas saimnieks Artūrs Butāns.

Pulksten 21  uz “Kursas Putnu” skatuves kāps talantīgā dziedātāja Alise Joste. Alises mūzika ir intīma, trausla un neviltota. Tie ir dziļi personiski stāsti, askētiskas muzikālās aranžijas un ēteriska balss, kas klausītāju ieved viņa paša iekšējā pasaulē, ļaujot uzelpot no ikdienas.

Kopš muzikālās darbības sākuma Alise ir izdevusi divus studijas albumus. Plašāku uzmanību Alise izpelnījusies ar savu otro albumu "Hardships Are Ships" , kas pērn ticis apbalvots gan ar jaundibināto Austras balvu, gan Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvu kategorijā "Labākais dziesminieka albums".

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas Juliannas Pagalmā, Kuģinieku ielā 5/Fr.Brīvzemnieka ielā 7, līdzās restorānam "MO Liepāja" un alus bāram "Miezis un Kompānija."


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Edgars

Cityfinances palīdzēs tavam biznesam attīstīties https://www.cityfinances.lv/par-mums/

pirms 14 dienām, 2018.01.04 18:23

Kultūra un izklaide