FOTO: Karstās dejās paiet festivāla "Summer Sound" pirmā nakts 1

Liepājas pludmalē līdz pat rīta gaismai karstās dejās pavadīta festivāla "Summer Sound" pirmā diena,  kas lutināja ar brīnišķīgiem laikapstākļiem. Publika bija sajūsmā gan par festivāla ārzemju viesiem, gan vietējiem mūziķiem.

Pievakarē, kamēr pludmalē uz galvenās skatuves "Summer Sound" vēl nekas nenotika, festivāla apmeklētāji ievērtēja ēstuves, dažādas izklaides un galvenokārt uzturējās parkā, kur uz "Aldara" skatuves pirmajiem  visus iekustināt izdevās apvienībai "Fakts".

Festivāla apmeklētājus sagaidīja tropiskā stilā iekārtota pludmale. Solītā karstā un enerģiskā deju nakts piepildījās, kad uz skatuves kāpa dīdžeju trio "Cheat Codes" no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingande.

Kamēr pludmale vārījās deju ritmos, tikmēr ļoti lielu uzmanību izpelnījās arī "Astro'n'out" uzstāšanās un "Skyforger" koncerts uz "Aldara" skatuves.

Sestdien festivāls turpinās no pulksten 11, kad pirmie uzstāsies POP/ROK skolas audzēkņi. Sesdienas galvenie viesi būs Dons un grupa "Bermundu divstūris". Otrajā dienā publiku priecēs arī Ivo Fomins, "Pienvedēja piedzīvojumi", "Triānas parks" un citi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriic Swamp

Izskatās ka bilde ir pazudusi tieši pēc Skyforger \m/
Kas notikās pec tam, vai kāds to var uzrakstīt?

pirms 7 mēnešiem, 2017.07.29 17:28

Kultūra un izklaide