autoskolas

Ko var teikt par autoskolu Fortuna, kura atrodas Lielā ielā

uldins

neko nevaru pateikt, bet no visas sirds iesaku "Vanagu". Esmu ļoti apmierināts, vislabākā skola Liepājā.

pirms 8 gadiem, 2008.07.08 16:48

Pushkins

Es varu ieteikt Ezermalas autoskolu, jo viss labaka =)

pirms 8 gadiem, 2008.07.22 19:44

ilgvars

Iesaku peec tiesiibu ieguushanas iegaadaaties octa un kasko polises, www.abcpolise.lv :))

pirms 8 gadiem, 2008.08.18 22:22

udo

Pa cik personīgi pazīstu šīs autoskolas pāris instruktorus,tad varu teikt-jauks kolektīvs!
Un,Ezermalas autoskola ir laba,pati mācījos pie E.Silenieka-stingrs,bet godīgs...visus ekšus ar 1 reizi.

pirms 8 gadiem, 2008.08.28 17:11

zinta

pārgāju no vienas Rīgas skolas kur braucu un braucu un nelaida uz eksāmeni!uz skolu Autostils,ceturtā reizē noliku skolas braukšanu, izstāstīja arī visu pa mašīnu,ko nedarīja tajā skolā un noliku uz pirmo csdd braukšanu!iesaku autostilu arī teorijas klase jauna liela un gaiša,tiešām patīkami!varbūt citās Rīgas skolās ir labāk

pirms 8 gadiem, 2008.10.29 11:00

zinošā

nevajag cerēt, ka mācīties jebkurā autoskolā, pēc tam kārtot valsts ekšus, lai ierezultātā iegutu autovadītāja apliecību, ir tikpat viegli kā 3 pirkstus apčurāt.
mācīties, un riktīgi tai lietai atdoties, vajadzēs.
tukšpauriem un sliņķiem neviens nekur neko nedod.
pat vislabākajā skolā.

pirms 8 gadiem, 2009.03.06 14:28

jānis

Vanagam ir labi instruktori. mācījos ar BMW un noliku eksāmenu uz 1. reizi

pirms 8 gadiem, 2009.03.14 12:45

Jees

mans braals veselu gad macijaas ezerkrasta, pazistams džeks gandris tikpatilgi fortunaa, a es par 2 meneshiem nobeidzu vanaga skolu liepaja. ar to ari lepojos. aueriem un tizlenjiem visas skolas buus sliktas

pirms 8 gadiem, 2009.03.16 13:43

Raivis

es gāju kaira autoskolā..pabeidzu 4 mēnešos. Tagad, kad viss aiz muguras, esmu laimīga - teoriju varēja pasniegt īsāk, bet kopumā rezultāts pozitīvs.

pirms 8 gadiem, 2009.03.16 16:27

es

sieva un dēls vanagā mācījās un uz pirmo visus ekšus un minimālas izmaksas visiem iesaku

pirms 8 gadiem, 2009.03.17 09:05

citrus

He, mācījos Cīravas arodvidusskolas filiālē Aizputē. Teorija ir ļoti augstā līmenī. Pasniedzējs pēc veiktajiem pētījuma datiem, regulāri ir sešiniekā pēc teorijas nolikšanas uz 1 reizi. :)
Un braukšanas nodarbības arī norit patīkamā gaisotnē. Iesaku!

Vienīgi no Liepājas nebrauks jau uz turieni. Lētāk sanāks uz vietas! ;)

pirms 7 gadiem, 2009.05.13 10:59

viņš

Teikšu godīgi - negurķojos, cītīgi zubrīju teoriju, braucu intensīvi 4 x nedēļā un autoskolu Vanags pabeidzu 7 nedēļās.
Urā ! Tagad tik jānokārto CSDD ekši. Turiet par mani īkšķi!

pirms 7 gadiem, 2009.05.20 11:55

ancis

Ezermalas autoskolā labi braukšanas instruktori.Lai gan ja nav fīlings uz autobraukšanu,nelīdzes nekāda skola.Vai nu ir vai nav un beigta balle.Noliku uz pirmo bez kreņķiem.Tā kā visi uz Ezermalas autoskolu,no sirds iesaku

pirms 7 gadiem, 2009.05.21 22:21

šofreris

Čakarē cilvēkus. Tad nauda neesot saņēmta, tad mašīna saplīsusi, tad vēlkautkas. Teorētiskie OK, bet pārējais tautas čakarēšana...

pirms 7 gadiem, 2009.05.28 22:33

sanco

Nu Kaira autoskolā ir nopietnākā pieeja autoapmācībai.Sliņķiem tur nav ko darīt, bet jefiņiem iemāca.Normāliem ar. Ļoti liela pacietība un pedantisms Braucu gan pie Santas,Gan Viļņa.Super.Apjautājos draugiem, kuri mācījās Ezermalā un Vanagā- ļoti daudzas lietas un knifus viņi ne mācēja, ne zināja.

pirms 7 gadiem, 2009.09.10 18:58

poga

O,lūru internetā visādas muļķības un uzdūros autoskolām.Arī mācījos Kaira autoskolā.Vienkārši izcili.Loti laba apmācaiba nopietniem cilvēkiem, kuri patiešām grib iemācīties.bet nāca jau tur ar tādi salašņas, kas pāris mēnešu jau bij sēdējuši.Es pabeidzu sekmīgi mācības, mans draugs arī ,bet tie, kas nemācās, palika sēžot. Tādiem neviena skola nebūs laba.Pie Kaira galvenais nav ātri un nekvalitatīvi, bet galvenais lai kursants saprot.Braucu pie Santas.Viņa kā cilvēks jau ir super, un kā instruktore- super, super.

pirms 7 gadiem, 2009.09.10 19:12

Pievieno komentāru