Atsauksmes Lattelecom virszemes televīzija

Gribētu dzirdēt atsauksmes par Lattelecom virszemes tv, vai ir vērts slēgt klāt. Pašam tv būs pēc mēneša, tāpēc pirms pats varu izmēģināt, vēlētos paklausīties jūsu viedokļus.
paldies.

Janka

Izmantoju bezmaksas kanālus skatīšanos, ietverti 5 lv kanāli. Neteikšu, ka esmu ļoti apmierināts. lnt rāda slikti, ar švīkoņu. man samērā grūti antenu noregulēt uz torni, māja neērtā vietā. Klāt kanālus, domājams, nepasūtīšu, jo slikts kanālu piedāvājums, nav ietverti daudzi manis interesējoši kanāli.

pirms 7 gadiem, 2010.01.08 14:55

Sīkais

Man ir Lattelecom pamatpaka ,31 kanāls+internets+telefons.Bilde laba,nekāda raustīšanās nav.Esmu ļoti apmierināts

pirms 7 gadiem, 2010.01.08 17:55

Lattelecom

Šeit iet runa par virszemes ciparformāta tv apraidi, nevis kabeļtīklu un interaktīvo tv apraidi.

pirms 2 gadiem, 2014.12.25 20:48

Hermejs

Man arī ir šī LTC tā teikt visdārgākā paka. Iekļautie kanāli diemžēl ir ļoti vienveidīgi, nav padomāts par plašu interešu loku. Sports laikam ir visvājākais posms kanālos- 2 Eurosporti nudien mani neapmierina kā sporta fanu!

pirms 7 gadiem, 2010.01.09 16:32

Maruža

Virszemes TV tik pieejama 50 km ap Rīgu,mums pieslēdza 3 dienas parādīja,pēc tam atslēdza,it kā pārslodze,bet ciemā labi ka 3 mājam ir!

pirms 7 gadiem, 2010.01.11 16:27

Lattelecom

Jā, pašlaik jaunieviestā ciparu tv darbpjās 50 līdz aptuveni 90 km rādiusā ap rīgas zaķusalas torni.
Jau tuvāko trīs gadu laikā ir plānots pabeigt ciparu tv retranslātoru uzstādīšanu arī citviet latvijā, kas nodrošinās daudz plašāku pārklājumu ar šī pakalpojuma pieejamību.

pirms 2 gadiem, 2014.12.25 20:59

Maruža

Virszemes TV tik pieejama 50 km ap Rīgu,mums pieslēdza 3 dienas parādīja,pēc tam atslēdza,it kā pārslodze,bet ciemā labi ka 3 mājam ir!

pirms 7 gadiem, 2010.01.11 16:27

māris

izdevīgāk sanāk pieslēgt viasatu, viņi tagad piedāvā pa 3,50LS savu komplektu, jāmaksā vienreizējais pieslēgums 25 lati. Lētāk, nekā pirkt lattelecoma dekoderi.

pirms 7 gadiem, 2010.01.24 20:25

yama

ojjj, es jau iegrābos ar to Virszemes TēVē. Visbiežākā problēma ir dekodera uzkāršanās, kad skaņa ir, bet bilde nezin kur nozudusi. Tad attēls iet kubikos, tad noraustās. Lattelecom, kur ir labā kvalitāte, kas solīta?? Esmu nikna, jo normāli paskatīties tv tagad nav iespējams!

pirms 7 gadiem, 2010.01.25 13:32

Lattelecom

Pirms izvēlaties pieslēgt lattelecom virszemes tv pakalpojumu, par tā pieejamību un iespējam jūsu adresē ir iepriekš jānoskaidro.
To var izdarīt zvanot uz mūsu info centru 177 un 67000177 vai bez maksas lattelecom.lv.

pirms 2 gadiem, 2014.12.25 21:24

ZL

Pagājušo nedēļu tieši nopirku to komplektu no Viasata. Pagaidām ir tiešām labs, daudzus kanālus iepriekš nebiju manījis citur, piemēram viasat explorer, E!. Kvalitāte izcila, ne raustās, ne švīkas vai sniedziņš. var redzēt atšķirību no analogās tv.

pirms 7 gadiem, 2010.01.27 19:05

Erl

Ar lattelecom interaktivo Tv ļoti apmierināta. Mājas diviem televizoriem, un vēl internets - super! Kārās dekoderis no sākuma - kamēriemanījās, ka kanālu pārslēgšana nav tas pats kas parastā pults:)

pirms 7 gadiem, 2010.01.28 16:45

Elizzina

Vai taisnība, ka Lattelecom Virszemes TV drīz vairs nebūs TV3????

pirms 7 gadiem, 2010.01.28 21:02

Lattelecom

Lattelecom virszemes tv apraidē tv3 būs vienmēr pieejams un nekur nepazudīs.
Savukārt par tv3 palikšanu bezmaksas apraidē izlems valsts radio un televīzijas centrs.

pirms 2 gadiem, 2014.12.25 21:43

yama

Lattelecom un Tv3 vēl nav vienojušies par tv3 apraidi virszemes tv.. tā ka pēc 1. jūnija mēs varētu palikt bez tv3 :(

pirms 7 gadiem, 2010.01.29 12:52

volis

Visticamāk, ka tā arī būs, ka TV3 līdz gada beigām paliks analogajā apraidē. LTC no viņiem pieprasa baigās apraides maksas. Malači, ka cīnās pretī, bet, ja man ir virszemes tv jau tagad, tad sanāk, ka pēc jūnija neredzēšu tv3 :( bet tur iet ļoti daudz labu raidījumu. vispār lattelecom melo klientiem,solot 5 bezmaksas kanālus :(

pirms 7 gadiem, 2010.02.03 20:38

Mazā

Par to TV3 - nu nav jau tā, ka viņiem prasa dārgu naudu, jo TV3 ir no VIASAT grupas, līdz ar to viņiem ir izdevīgi vilcināties pārejai uz ciparu apraidi, lai pa to laiku pieaudzētu VIASAT klientus. U par to izdevīgumu - nu pieslēgsi to VIASAT un divus gadus visu laiku maksāsi, ja nē, būs lieli līgumsodi. Bet Lattelecom Viirszemes TV vari skatīties bez maksas 5 kanālus, atliek vien nopirkt dekoderu - vienreizējs ieguldījums. Un tad to melno kastīti staipi, kur vien vēlies - uz vasarnīcu, uz laukiem, jo Tu neesi piesiets. Un kvalitāte - nav ne vainas, galvenais, lai antēna ir laba un noregulēta uz TV torni.

pirms 7 gadiem, 2010.02.04 22:54

Sikā

Par Viasat labak neriskēt esmu loti daudz negatīva dzirdejs ,ja saka ka tikai 3,50 bet vēl 25ls kartes uztaisišanas un liguma slegšanu, vēl 10 ls abonēšana gadā un tad ir pirmais rēkins uzreiz pa diviem mēnešiem tad jau sanāk smuka summa daudz kanalu atkartojas es dpmaju ja tik daudz nesēž pie tā telavizora tad prieškam nemt to Viasat un dargu naudu maksāt reklama loti skaista bet vajag piezvanīt un visu noskaidrot ka saka ar sīkiem burtiem visu jaizlasa tas viasat nav lets maksāt tikai ka vinš ira tas ir pa dargu šinos laikos

pirms 7 gadiem, 2010.02.06 18:25

f

3.50 ir par lēto paku.

Taču, ja ir zelta paka, tad Discovery, NatGeo, Explorer, TV6, filmas , mūzikas, radio kanāli ir to vērts arī vairak maksāt.
http://manstv.lv/

pirms 7 gadiem, 2010.02.06 18:44

Rebo

Virszemes TV bezmaksas 5 kanāus tagad jau var uztvert visā Latvijā. Pērkot dekoderi priekš Virszemes TV ir lielākas izredzes izvairīties no pārslodzēm, jo raida pa gaisu, nekā skatoties digitālo televīziju pa kabeli. Bieži tiek jaukta Virszemes TV ar Lattelecom televīziju, kas tiek piedāvāta kopā ar Internetu - pa kabeli raidītajai digitālai televīzijai un Virszemes TV ir katrai savs dekoderis.

Pats lietoju Virszemes TV un ar dekoderi nav bijušas problēmas. Bilde ideāla pat ar ļoti vienkāršu antenu.

Vairāk par Virszemes TV
http://lietas.com/lattelecom/dig_tv.php

pirms 7 gadiem, 2010.02.14 22:13

aivics

Man patīk Viasat, šķīvi uzstādīju pirms 2 gadiem. ļoti labi sporta kanāli, jaunais Viasat HOCKEY sevišķi!!!

pirms 7 gadiem, 2010.02.18 23:43

Caps

Nopirku dekoderi, uzstādīju, bet signāla nebija. Antena bija samērā jauna, bet tāpat nācās mainīt- un pirkt jaunu par 20 Latiem. attēls gan ne tuvu nav ideālajam, ar veco antenu analogo tv rādīja pat labāk.

pirms 7 gadiem, 2010.03.16 13:05

Lattelecom

Ja, plānojat uzstādīt lattelecom virszemes tv komplektu, tad tam iesakām izvēlēties atbilstošu (UHF) decimetru antenu, jo virszemes digitālā tv tiek pārraidīta tikai decimetru viļņu dieapazonā.
Ar (VHF) metru televīzijas antenu šis signāls var būt tikai daļēji uztverams vai pat neuztverams nemaz.

pirms 2 gadiem, 2014.12.25 22:06

dezijs

nekas labs jau nav no virszemes TV. Attēls bieži iestrēgst, tad vajag spraudīt iekšā un ārā dekoderi, lai normāli rādītu. pārklājums arī tāds čābīgs, lai uztvertu, nācās pirkt jaunu antenu, antenas pastipirnātāju un kārtīgi izštukot, cik augstu likt antenu. un jauna antena un antenas pastiprinātājs nav nekāds lētais prieks, kopā par visu samaksāju ap 100 latiem.

pirms 6 gadiem, 2010.04.08 21:32

SIKS

Sākumā pieslēdzot Virszemes TV rādīja 6 kanālus . Tad palika 4, bet vēlāk visbiežāk parādījās uzraksts "Vājš signāls" un nekad nevarēja zināt kad tas kļūs atkal stiprāks un ekrānā bez pazīstamā TV torņa parādīsies citas bildes. Esmu pilnīgi vīlusies pakļaujoties lattelekom Virszemes TV reklāmai bez seguma.

pirms 6 gadiem, 2010.04.18 20:46

Pievieno komentāru