Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielais stopēšanas maratons Rīga-Aglona 2013 aicina Tevi pieteikties

Lūdzu, nopublicējiet un padodiet šo svarīgo informāciju citiem tālāk


Radio Jelgava» organizē svētceļojumu ar autostopiem uz Aglonu divos maršrutos.
Svētceļojuma devīze "Ej un nes gaismu citiem"
Šogad būs divas «stopētāju» - svētceļnieku klases pa atšķirīgiem maršrutiem - iesācējiem un profesionāļiem.
Profesionāļu klase veiks maršrutu ar autostopiem Tallina-Rīga- Jēkabpils- Līvāni - Aglona.
Savukārt iesācēju klase veiks maršrutu ar autostopiem Rīga-Jēkabpils- Līvāni- Aglona.
Mantas nesam paši uz saviem pleciem; mašīnu, kas ved mantas nebūs. Līdzi ņemt matracīti, guļammaisu, ūdeni, cepuri, lietusmēteli, medikamentus (plāksterus, marles, elastīgās saites, personīgos medikamentu, kas jālieto utt.), siltas drēbes (vakari Aglonā, jau mēdz būt pavēsi), maiņas apģērbus (bet pēc iespējas mazāk, jo viss būs jānes pašiem), personiskās higiēnas lietas, Rožukronis, Jaunā Derība (pēc iespējas mazākā formātā). Kājās ienēsāti ērti apavi, kuros nesvīst kājas
Starts un reģistrēšanās no Rīgas, Maskavas ielā 462, 8.augustā, plkst. 6.30 no rīta. Naktsmājas paredzētas Jēkabpilī un Līvānos. Aglona tiks sasniegta 10. augusta vakarā. Aglonā ir paredzēts pedalītos Aglonas uzpošanas darbos, palīdzēt draudzes prāvestam. Pa ceļam dalībnieki arī piedalīsies Sv. Misē. Aglonā «stopētāji» gulēs teltīs un piedalīsies visos pasākumos. Nonākot finišā, paredzēts kopīgs lūgšanu vakars un citas sportiskas aktivitātes.
Līdzi ņemamās lietas: telts, guļammaiss, lietusmētelis, rožukronis, pildspalva, uzlādēts telefons, visas iespējamās apkārtnes kartes konkrētajam maršrutam. Būs kontrolpunkti, balvas un citi pārsteigumi. Interesenti aicināti pieteikties līdz 3. augustam pa tālruni 29662955.
«Lielo Stopēšanas maratonu» organizē «Radio Jelgava» sadarbībā ar Tallinas Romas katoļu draudzi. Informatīvais atbalstītājs: portāls Jelgavniekiem.lv
Diskusijas par svētceļojumu notiek šeit:
http://www.draugiem.lv/group/16100742/

FUI

Jēzus arī brauca ar stopiem? Vai Tev nešķiet, ka zūd svētceļojuma jēga? Stopi, teltis, silts apģērbs, telefons, un sportiskas aktivitātes.......Prātiņ, nāc mājās!!!!!!!!!
Piedodiet, bet izklausās pēc debīlas cirkus izrādes, nevis svētceļojuma, kur jāizbauda grūtības!

pirms 3 gadiem, 2014.09.18 09:50

Pievieno komentāru