Vērgales svētki

Sestdien, 19. augustā, pulksten 7.30 Vērgalē ar pulcēšanos pie dīķa iepretim katlu mājai sāksies Vērgales pagasta svētku makšķerēšanas sacensības jaunajiem makšķerniekiem. Makšķerēt drīkstēs ar vienu pludiņmakšķeri vai gruntsmakšķeri. Sīkāka informācija pieejama, zvanot Aivaram Sprudzānam pa tālruni 26393092.

No pulksten 11 centrā par muzikālo fonu gādās Liepājas muzikantu grupa "Divi vien". No pulksten 10 līdz 12 būs šķirnes trušu izstāde. No pulksten 10 līdz 13 izklaides aktivitātes ar "Priekaatrakciju" komandu.

Pulksten 12 kultūras namā teātra izrāde ar Aīdu Ozoliņu, Imantu Vekmani un Jāni Kirmušku komēdijā "Mēs un mūsu sieva".

Pulksten 13 pie skolas sporta aktivitātes un labirints, būs loka šaušana. Pulksten 14 jaundzimušo vērgalnieku sveikšana un konkurss un degustācija "Vērgales svētku kūka". Pulksten 15.30 jāpulcējas pretim katlu mājai uz izklaidēm un aktivitātēm centra dīķī.

Pulksten 17 kultūras namā čaklāko darba devēju un nodokļu maksātāju godināšana, konkursa "Sakoptākās sētas" labāko sumināšana un Ainara Bumbiera koncerts. Pēc koncerta centrā Mārtiņa Lielo burbuļu šovs, parkā pie laipiņas ūdensbumbas.

Svētku noslēgumā muižas laukumā Zaļumballe. Kopā ar Vērgales muzikantiem piedalīsies ar muzikantu grupas no Pāvilostas, Aizputes un Ventspils.

Pievieno komentāru

Citi pasākumi